Kategorie

Rzetelny regulamin - logo

Promocje

 

Nasz internetowy sklep z oświetleniem Lampytanie.pl prowadzony przez firmę APD posiada kilkuletnie doświadczenie na rynku opraw oświetleniowych do domu i biura. Zaopatrujemy w lampy także restauracje i hotele. Mamy również bogatą ofertę na lampy ogrodowe i pozostałe oświetlenie zewnętrzne. Jeżeli chodzi o lampy do mieszkania, oferujemy lampy do salonu, lampy do przedpokoju, jak również lampy do łazienki. Lampy gabinetowe i biurkowe to także ważna pozycja w naszym asortymencie. Jesteśmy przekonani, że gama oświetlenia dostępna w naszym sklepie online zaspokoi potrzeby i sprosta gustom wszystkich naszych klientów.

Oferujemy lampy do domu w atrakcyjnych cenach, a okazjonalnie organizujemy promocje i sprzedajemy niektóre modele lamp w ramach oferty specjalnej. Są to również często lampy do mieszkania, które są w naszym sklepie dostępne od ręki, bez konieczności oczekiwania na sprowadzenie bezpośrednio od producenta. Jeżeli jednak lampy musimy dopiero sprowadzić do Polski, zawsze staramy się, aby czas Państwa oczekiwania na wymarzoną lampę był możliwie jak najkrótszy. Z reguły czas realizacji zamówienia wynosi 3-5 dni, ale na niektóre oprawy oświetleniowe trzeba poczekać nawet do 2 tygodni, dlatego warto na zakup zdecydować się odpowiednio wcześniej, aby później nie było problemu z terminem wykończenia pokoju lub mieszkania.

Sklep internetowy lampytanie.pl współpracuje z najlepszymi firmami oświetleniowymi z całej Europy, a także z Polski. Dostępne u nas lampy polskiej produkcji to między innymi Aldex, Brilum, Candellux, Cleoni, Italux i Nowodvorski. W zakresie lamp stylowych prowadzimy sprzedaż lamp Reccagni Angelo oraz Amplex. Nasz asortyment obejmuje także oprawy oświetleniowe Paulmann, Lampgustaf, PaulNeuhaus, Marksjold, czy MAXlight. Staramy się pozostawać na bieżąco z najnowszymi trendami i stale poszerzamy naszą ofertę, podejmując współpracę z nowymi firmami oświetleniowymi. Dzięki stałej współpracy z producentami oświetlenia możemy zaoferować korzystne ceny lamp sprzedawanych w naszym sklepie internetowym.